Hoofdmenu

Actief in Breda

Gasthuisvelden 11
4811 VX Breda

Hulp nodig?
Telefoon: 0765233555

Hoofdcontent

Aanbieders

AV Sprint aangepaste sporten

AV Sprint aangepaste sporten

Aikidocentrum Van Ginkel

Aikidocentrum Van Ginkel

ApenkooiGym

ApenkooiGym

Arendse health club

Arendse health club

Arendse health club Breda

Arendse health club Breda

Atletiekvereniging SPRINT

Atletiekvereniging SPRINT

B.C. Racketswingers ‘79

B.C. Racketswingers ‘79

B.C. Woodpecker

B.C. Woodpecker

B.I.S.O. '65 (Bredase Invalide Sportorganisatie'65)

B.I.S.O. '65 (Bredase Invalide Sportorganisatie'65)

B.S.V. Boeimeer

B.S.V. Boeimeer

B.S.V. Boeimeer - Plusvoetbal

B.S.V. Boeimeer - Plusvoetbal

BH&BC Breda

BH&BC Breda

BHV Push

BHV Push

BNMHC Zwart-Wit

BNMHC Zwart-Wit

BOTS Bootcamp & Obstacles

BOTS Bootcamp & Obstacles

BRESS Bredase Studentensport

BRESS Bredase Studentensport

Back2thegym

Back2thegym

Back2thegym

Back2thegym

Badmintonclub A.V.W.'93

Badmintonclub A.V.W.'93

Badmintonclub Bavel

Badmintonclub Bavel

Badmintonvereniging De Hooimeppers

Badmintonvereniging De Hooimeppers

Ballangrud Breda

Ballangrud Breda

Balletschool Nana Vanderpluym

Balletschool Nana Vanderpluym

Barons (Rolstoelbasketbal)

Barons (Rolstoelbasketbal)

Barons Breda Basketball

Barons Breda Basketball

Batuque Capoeira

Batuque Capoeira

Bewegingsstudio Fit & Welzijn

Bewegingsstudio Fit & Welzijn

Bliemer arashi sport

Bliemer arashi sport

Bowling vereniging Breda

Bowling vereniging Breda

Bowlsclub Victory

Bowlsclub Victory

Breda Beach

Breda Beach

Breda Yoga en Breda Mindfulness

Breda Yoga en Breda Mindfulness

BredaGym

BredaGym

BredaWandelt

BredaWandelt

Bredase Ring

Bredase Ring

Bredase Rugby Club

Bredase Rugby Club

Bredase Veteranen Poloclub

Bredase Veteranen Poloclub

Bredase waterscouting Titus Brandsma

Bredase waterscouting Titus Brandsma

Bridgeclub "Sans Rancune"

Bridgeclub "Sans Rancune"

Bridgeclub De Blaker

Bridgeclub De Blaker

Bridgeclub De Overslag

Bridgeclub De Overslag

Bridgeclub GESP

Bridgeclub GESP

Bridgeclub Princenhage

Bridgeclub Princenhage

Bridgesoos ‘85

Bridgesoos ‘85

Budo Vereniging Nami Kai

Budo Vereniging Nami Kai

Bujinkan Tabi Dojo

Bujinkan Tabi Dojo

Club Pellikaan Breda

Club Pellikaan Breda

Collab Dance Studio's

Collab Dance Studio's

Combat Brothers (Combat Kids)

Combat Brothers (Combat Kids)

Cross Jumps

Cross Jumps

CrossFit Climbers Cabin

CrossFit Climbers Cabin

Dansschool Fuse

Dansschool Fuse

Dansstudio Djazzle

Dansstudio Djazzle

Dansstudio Nicole van Twist

Dansstudio Nicole van Twist

Dansstudio Nicole van Twist

Dansstudio Nicole van Twist

Dansstudio de Vloer

Dansstudio de Vloer

De Baroniesche Hengelaars

De Baroniesche Hengelaars

De Burgst Breda

De Burgst Breda

De Haenen

De Haenen

De Kleine Engel

De Kleine Engel

De Murk Jansen Groep Scouting-/Vrijetijdsclub

De Murk Jansen Groep Scouting-/Vrijetijdsclub

Dirk in Beweging Out Door Training

Dirk in Beweging Out Door Training

Dojo Saiha

Dojo Saiha

Doornbos Fysio Groep

Doornbos Fysio Groep

Doskonale

Doskonale

Duikteam Dusky

Duikteam Dusky

Eerste Prinsenbeekse Volleybal Club E.P.V.C

Eerste Prinsenbeekse Volleybal Club E.P.V.C

Female Goals

Female Goals

Fietsgilde (van Gilde de Baronie)

Fietsgilde (van Gilde de Baronie)

Fit Breda, Fysio-FiT

Fit Breda, Fysio-FiT

Fit for Life

Fit for Life

Fit met Loes Beweegcoaching

Fit met Loes Beweegcoaching

Fitboxbreda

Fitboxbreda

G-Darts Breda

G-Darts Breda

Geoffrey Berens Karate Academy

Geoffrey Berens Karate Academy

Ghislaine Dance Company

Ghislaine Dance Company

Golfvereniging Albatross

Golfvereniging Albatross

Gymnastiek- en Turnvereniging De Samensprong

Gymnastiek- en Turnvereniging De Samensprong

HSC JEKA

HSC JEKA

HSV Ballangrud Breda

HSV Ballangrud Breda

HV United Breda

HV United Breda

Handboogsportvereniging Alliance d’Amitié Ulvenhout

Handboogsportvereniging Alliance d’Amitié Ulvenhout

Hockeyclub Prinsenbeek

Hockeyclub Prinsenbeek

IJshockeyclub Yeti’s Breda

IJshockeyclub Yeti’s Breda

Impact Sports Academy

Impact Sports Academy

Jeu de boulesvereniging Va-Tout

Jeu de boulesvereniging Va-Tout

Jeugdcircus Woenzini

Jeugdcircus Woenzini

Jeugdklimvereniging Cocon

Jeugdklimvereniging Cocon

JiuJitsu Breda

JiuJitsu Breda

Judovereniging Haagse Beemden Breda

Judovereniging Haagse Beemden Breda

Judovereniging kuatsu

Judovereniging kuatsu

KC TERDA

KC TERDA

KC Terda

KC Terda

Karate-do Youkou

Karate-do Youkou

Kickfit

Kickfit

Kicks n Sticks

Kicks n Sticks

Krav Maga Breda

Krav Maga Breda

Kunstzwemvereniging Synchro Breda

Kunstzwemvereniging Synchro Breda

Kymo

Kymo

Kyorakukan Aikido

Kyorakukan Aikido

Leonis Ju Jitsu Club

Leonis Ju Jitsu Club

Lil' Dragon Nederland

Lil' Dragon Nederland

MATS (Braziliaans Jiu-Jitsu)

MATS (Braziliaans Jiu-Jitsu)

Mentaal.fit

Mentaal.fit

Mixed Hockey Club Teteringen (MHCT)

Mixed Hockey Club Teteringen (MHCT)

Monkey Moves Breda

Monkey Moves Breda

Movin'Circle

Movin'Circle

My Health Breda

My Health Breda

NAC Maatschappelijk

NAC Maatschappelijk

Next Gen Wing Chun

Next Gen Wing Chun

OSV Bowls Breda

OSV Bowls Breda

OSV Duikteam Argonauta

OSV Duikteam Argonauta

Optisport Sonsbeeck

Optisport Sonsbeeck

PCP

PCP

PCP Breda

PCP Breda

PSV de Barrage

PSV de Barrage

Paaldansstudio & Dance Centre

Paaldansstudio & Dance Centre

Padel-Only Academy

Padel-Only Academy

ParkourBreda

ParkourBreda

Pier15 Skatepark

Pier15 Skatepark

Plexus yoga pilates dans

Plexus yoga pilates dans

Pompadour Breda

Pompadour Breda

Racket Academy

Racket Academy

Reddingsbrigade Breda

Reddingsbrigade Breda

Renzo Gracie Holland

Renzo Gracie Holland

RnG Diving

RnG Diving

Roeivereniging Breda

Roeivereniging Breda

Runnerscafe

Runnerscafe

RvMovada Dance Studio

RvMovada Dance Studio

SBC2000

SBC2000

SV De Baronie Schaken

SV De Baronie Schaken

Schaatsschool Jollyicesports

Schaatsschool Jollyicesports

Schermvereniging Pallas

Schermvereniging Pallas

Scouting Albert Schweitzer Groep

Scouting Albert Schweitzer Groep

Scouting Blauwe Kei

Scouting Blauwe Kei

Scouting Frederik Hendrik

Scouting Frederik Hendrik

Scouting Haagse Beemden

Scouting Haagse Beemden

Scouting Sint Joris Breda

Scouting Sint Joris Breda

Scouting Sint Martinus

Scouting Sint Martinus

Shinbokukai Dojo

Shinbokukai Dojo

Smile2Bfit

Smile2Bfit

Snap Fitness Breda

Snap Fitness Breda

Sport Bso Belle Fleur

Sport Bso Belle Fleur

Sport EFFECT

Sport EFFECT

Sportpsychologie Breda

Sportpsychologie Breda

Sportschool van der Heijden / judo

Sportschool van der Heijden / judo

Sportvereniging Advendo

Sportvereniging Advendo

Sportvereniging Fier

Sportvereniging Fier

Stichting Bredase Aangepaste Sporten

Stichting Bredase Aangepaste Sporten

Stichting Keep Fit

Stichting Keep Fit

Stichting Rooie Zondag

Stichting Rooie Zondag

Street Jump Breda

Street Jump Breda

Studententennis Breda

Studententennis Breda

Sup & Fun

Sup & Fun

TACOYO Fit-club

TACOYO Fit-club

TTV Belcrum

TTV Belcrum

TV Haagse Beemden

TV Haagse Beemden

TV Markant

TV Markant

Tafeltennisvereniging Breda

Tafeltennisvereniging Breda

Tafeltennisvereniging Gageldonk

Tafeltennisvereniging Gageldonk

Tennis Club Breda

Tennis Club Breda

Tennispark Princenhage

Tennispark Princenhage

Tennisvereniging B.L.T.V.

Tennisvereniging B.L.T.V.

Tennisvereniging Bavel

Tennisvereniging Bavel

Tennisvereniging Breda Noord

Tennisvereniging Breda Noord

Tennisvereniging C.V. (Club Vredenburg)

Tennisvereniging C.V. (Club Vredenburg)

Tennisvereniging De IJpelaar

Tennisvereniging De IJpelaar

Tennisvereniging Heksenwiel

Tennisvereniging Heksenwiel

Teteringse Tennis Vereniging

Teteringse Tennis Vereniging

The Wall of Dance

The Wall of Dance

Tiggelman Dance & Events

Tiggelman Dance & Events

Tobisport

Tobisport

Triathlon Vereniging Breda (TVB)

Triathlon Vereniging Breda (TVB)

Twice Dansstudio

Twice Dansstudio

UVV'40

UVV'40

V.C. ´t Aogje

V.C. ´t Aogje

VV Bavel

VV Bavel

Victor lens

Victor lens

Voetbalscheidsrechtersvereniging Breda en omstreken (COVS Breda e.o.)

Voetbalscheidsrechtersvereniging Breda en omstreken (COVS Breda e.o.)

Voetbalvereniging Baronie

Voetbalvereniging Baronie

Volleybal vereniging Set-up Prinsenbeek

Volleybal vereniging Set-up Prinsenbeek

Volleybalvereniging Zandberg

Volleybalvereniging Zandberg

Vrouwen Vereniging Princenhage

Vrouwen Vereniging Princenhage

WDS'19

WDS'19

WDS’19

WDS’19

Wielervereniging Breda

Wielervereniging Breda

Yoga Ginneken

Yoga Ginneken

Yoga Globe

Yoga Globe

Yoga Puur Breda

Yoga Puur Breda

Yoga Sterrebos

Yoga Sterrebos

You are the Buddha

You are the Buddha

Zeevisvereniging de Dweilwissers

Zeevisvereniging de Dweilwissers

hart for her Breda

hart for her Breda

juulsyoga

juulsyoga

rkvv JEKA

rkvv JEKA

stichting On Stage

stichting On Stage

sv Fier

sv Fier

tennisvereniging C.V.

tennisvereniging C.V.

v.v. Baronie

v.v. Baronie

v.v. The Gunners

v.v. The Gunners

voetbalvereniging Beek Vooruit

voetbalvereniging Beek Vooruit

voetbalvereniging s.v. SAB Breda

voetbalvereniging s.v. SAB Breda